Weryfikatory Kodów Kreskowych i Kodów Data Matrix 2D

REA - Światowy lider Weryfikatorów Jakości kodów kreskowych i kodów dwuwymiarowych 2D

 

Dziś, prawie wszystkie produkty w nowoczesnym życiu zawierają zakodowane informacje, informacje producenta, identyfikację produkcji, cenę, numery artykułów oraz wiele innych, które są zapisane w kodach kreskowych i kodach 2D. Kody muszą być wolne od błędów, szybko i niezawodnie skanowane przy kasie w markecie a także na liniach produkcyjnych i logistycznych.

Drobne, wzrokowo niezauważalne błędy w wydruku kodów kreskowych są często powodem problemów w procesach produkcyjnych i logistycznych. Wynikowa kontrola jakości druku kodu i treści danych pozwala uniknąć kosztów i ryzyka wystąpienia błędów w przyszłości.

Weryfikatory REA gwarantują optymalną czytelność i prawidłowy układ kodów kreskowych oraz kodów Data Matrix 2D. Kody weryfikowane są zgodnie z normami międzynarodowymi jak również na podstawie specyficznych wymagań użytkownika.

Dodatkowo testowane mogą być nawet informacje o treści kodu (daty ważności, numery serii, dane do śledzenia i kontroli jakości) oraz zgodność z niezbędną strukturą danych.

Pomimo, że weryfikacja oraz poprawa jakości kodów jest trudnym i złożonym tematem, weryfikatory REA zapewniają bardzo prostą i szybką ocenę kontrolną.

Już od ponad 25 lat rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy weryfikatory i oprogramowanie do testowania i oceny czytelności drukowanych kodów. Zapewniamy optymalny sprzęt do konkretnego zastosowania, a jednocześnie profesjonalne wsparcie techniczne, aby sprostać różnym wymaganiom i rodzajom kodów.