Firma

Firma REA JET Elektronik

Firma REA Elektronik jest producentem przemysłowych drukarek do bezdotykowego znakowania produktów.

Zajmujemy się sprzedażą drukarek, środków eksploatacyjnych oraz świadczymy pełną obsługę serwisową. Nasza firma dostarcza całą gamę złożonych urządzeń służących do kodowania oraz znakowania, swobodnego drukowania zmiennych dat ważności, liczników, opisów słownych i liczbowych na produktach jednostkowych, kartonach i opakowaniach zbiorczych.

Od 1982 roku REA Elektronik wytwarza kodujące i znakujące urządzenia do zastosowań przemysłowych. Ponad 25 lat na rynku potwierdza światowy sukces oferowanych urządzeń. Nasze drukarki z dziesiątkami tysięcy urządzeń na całym swiecie, pracując w ciężkim przemyśle takim jak stalowy, gumowy, cementowy i wielu innych, udowadniają, że jesteśmy godnymi zaufania partnerami.

Dzięki bardzo szerokiej ofercie produktowej jesteśmy w stanie oznakować prawie każdy produkt. W zależności od potrzeb, drukarki małych znaków drukują teksty już od 1-2mm, podczas gdy REA JET LK32 nanosi nadruki o wysokości do 140mm.

Posiadamy przedstawicielstwa na każdym kontynencie, w ponad 40 krajach.

Produkcja drukarek REA JET odbywa się w centrali w Niemczech. Są to urządzenia typowo "made in Germany", wszystkie procesy powstania produktu od projektu po kolejne fazy wytworzenia oraz dystrybucji odbywają się w Niemczech.