Drukarki INK JET Małych Znaków

REA JET SC - drukarka małych znaków, MAKSYMALNE KORZYŚCI

  • Czy wiecie Państwo jak znalazła się data ważności na produktach spożywczych?
  • Czy wiecie jakie urządzenie nadrukowało informację: kiedy produkt był wytworzony i zapakowany, jaki numer seryjny otrzymał?

  • To własnie drukarki REA JET SC działające w technologi Continuous Ink Jet zapewniają nadruk na opakowaniach artykułów spożywczych jak i bezpośrednio na produkcie. Nastepnym razem gdy będziecie Państwo robić zakupy w sklepie spożywczym, proszę zwrócić uwagę na opakowanie z informacją na temat daty ważności - to właśnie nadruk z drukarki continous Ink Jet
  • Drukarki REA JET SC to nie tylko szeroko rozumiana branża spożywcza. Dziś znakowany jest prawie każdy produkt. Drukarki REA JET znakują również w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, rozlewniczym, kablowym, elektronicznym, motoryzacyjnym, budowlanym
  • Dzięki REA JET SC nadrukujecie Państwo bezdotykowo w wysokiej jakości i rozdzielczości teksty, daty, kody kreskowe i loga. Możliwy jest nadruk od jednej do czterech linii tekstu na wysokosc od 2 do 12 mm. REA JET SC znakuje szybkoschnącymi atramentami nawet przy wysokich prędkościch linii produkcyjnej dochodzących do 400m/min.

Drukarka REA JET SC do nadruku na opakowaniach i produktach drukarka kodów kreskowych  Drukarka REA JET SC (pobierz prospekt PDF)

Katalog drukarek REA JET do znakowania produktów  Katalog produktów REA JET (pobierz prospekt PDF)