Doskonała, bezobsługowa drukarka REA JET HR, jako alternatywa dla drukarek CIJ- Continuous Ink Jet

Korzyści z użytkowania niemieckiej drukarki REA JET HR są oczywiste - oznaczają one taniej, szybciej, skuteczniej i bardziej przyjaźnie dla środowiska.

Do bezdotykowego znakowania, REA JET oferuje nowoczesną alternatywę dla klasycznej, przestarzałej technologii drukarek strumieniowych (Continous Ink Jet). W drukarkach małego pisma używane są rozpuszczalnikowe atramenty i solventy, które są niepożądane w wielu sektorach przemysłu, takich jak przemysł spożywczy czy farmaceutyczny. Nowoczesne systemy kodowania i znakowania REA JET HR oparte na technologii HP osiągają znacznie lepsze wyniki, są przyjazne dla środowiska, bezobsługowe, a zatem bardziej opłacalne w użyciu. Dzięki technologii  REA JET HR, użytkownicy mogą czerpać korzyści i oszczędzić pieniądze. Zawsze gotowa do pracy drukarka, nawet w przypadku bardzo długich przestojów, to kolejny przykład przewagi nad drukarkami małych znaków.

drukarka atramentowa przemysłowa kartridżowa do nadruku na produktach i opakowaniach

Michael Neuschaefer, dyrektor zarządzający REA Elektronik GmbH, chce przyspieszyć proces wymiany starej technologii na nową: "Korzyści z użytkowania niemieckiej drukarki REA JET HR są oczywiste - oznaczają one taniej, szybciej, skuteczniej i bardziej przyjaźnie dla środowiska. Stosowanie kartridży jest znacznie bardziej ekonomiczne, gdzie nawet w przypadku dłuższych przestojów produkcji uruchomienie drukarki nie stanowi żadnego problemu. "Faktem jest, że systemy CIJ są tradycyjnie używane w zakładach produkcyjnych, ale wpływ na to ma fakt, że przez wiele lat nie było alternatywy dla tej technologii” - mówi Neuschaefer: „Głowica znakująca jest jednocześnie zasobnikiem na atrament, co ma zasadniczą przewagę nad technologią Continuous Ink Jet. Po każdorazowej wymianie kartridża otrzymujemy „nową drukarkę”. Nasz system drukujący REA JET HR zapewnia bezkontaktowy i wysokiej rozdzielczości (do 600dpi) nadruk nie tylko na opakowaniach, ale także tworzywach sztucznych, folii, tekstyliach, a nawet drewnie. Coraz częściej wymagane nadruki wysokiej jakości kodów kreskowych oraz kodów Data Matrix to kolejna zaleta naszego systemu"

Drukarka wysokiej rozdzielczosci do kartonow kartonikow opakowan zbiorczych

Technologia wykorzystana w drukarce REA JET HR sprawia, że urządzenie jest praktycznie bezobsługowe. Nie ma potrzeby przeprowadzania kosztownych przeglądów technicznych jak również nie ma konieczności przyjazdów serwisu. System znakowania może być zintegrowany w prawie każdej linii produkcyjnej . W standardzie sterownik drukarki zabezpieczony jest w stopniu IP 65. Kolejną zaletą jest nowoczesny interface z kolorowym, graficznym wyświetlaczem.  Dzięki najnowocześniejszej technologii drukarką można zarządzać sieciowo, a ilość funkcji jest bardzo rozbudowana. Szeroka gama dostępnych atramentów  wykorzystywanych do najbardziej zróżnicowanych aplikacji uzupełnia silne portfolio.

Drukarka kodow kreskowych etykiet do nadruku bezposrednio na produkcie