Skuteczne i efektywne znakowanie opakowań - bezobsługowo i bez rozpuszczalników

Ustawodawcy i konsumenci oczekują od  przemysłu spożywczego kompleksowego oznakowania produktów. Od końca 2014 roku, muszą zostać uwzględnione szczegółowe wymagania UE dotyczące informacji o żywności, takich jak oznakowania składników alergennych.

więcej

Zmiana siedziby Spółki

Z przyjemnością informujemy o zmianie siedziby Spółki REA Elektronik Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej siedziby oraz zapoznania się z ofertą drukarek przemysłowych REA JET. 
Znajdujemy się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 5, trasa Poznań-Wrocław.

więcej

Globalny lider branży zakupił 22 drukarki REA JET HR i zmodernizował technologię znakowania

W celu nadruku na kartonach, Firma TRISA zakupiła 22 drukarki REA JET HR pro, które zostały zainstalowane w liniach pakujących, a dotychczasowy system kodowania został całkowicie zastąpiony.

więcej

Drukarki przemysłowe REA JET w przemyśle chemii gospodarczej

Nowoczesny przemysł chemii gospodarczej przywiązuje coraz większą uwagę do najnowszych rozwiązań w technologii znakowania produktów i opakowań.

więcej

Znakowanie drukarkami REA JET w nowoczesnym przemyśle spożywczym

W celu osiągnięcia sukcesu każda Firma produkcyjna powinna stawiać na wiarygodnych, a także gwarantujących wysoką jakość partnerów w systemach automatyki przemysłowej. Aby spełnić wymóg oznakowania produktu, producenci w branży spożywczej z powodzeniem wykorzystują drukarki wysokiej rozdzielczości REA JET.

więcej

Wymagania dotyczące znakowania w przyszłości, dostępne już dziś

Globalizacja rynków wymaga bardziej bezpiecznych technik serializacji produktów i ochrony przed fałszerstwem.
Rozwiązania REA JET w systemie Track & Trace z wykorzystaniem kodów QR Code, 2D Data Matrix i GS1DataBar Composite.

więcej

Doskonała, bezobsługowa drukarka REA JET HR, jako alternatywa dla drukarek CIJ- Continuous Ink Jet

Korzyści z użytkowania niemieckiej drukarki REA JET HR są oczywiste - oznaczają one taniej, szybciej, skuteczniej i bardziej przyjaźnie dla środowiska.

więcej

Drukarki REA JET dużych znaków - klasa sama w sobie

Kurz i zapylenie, wilgoć, wysokie lub niskie temperatury – to żaden problem dla systemów REA JET działających w technologii DOD. Drukarki  atramentowe dużych znaków  idealnie nadają się do wykorzystania w codziennej produkcji, nawet w ekstremalnie trudnych warunkach technologicznych.

więcej

NOWOŚĆ !!! REA JET HR - innowacyjne, bezobsługowe znakowanie

Wyobraźmy sobie drukarkę w Państwa Firmie, która nie wymaga jakichkolwiek prac obsługowych, która jest bezawaryjna i nie generuje przestojów linii produkcyjnej, a koszty eksploatacji są wielokrotnie niższe niż w przypadku drukarek Ink Jet. Taką drukarką jest właśnie REA JET HR – za każdym razem, gdy wymienimy kartridż z atramentem, otrzymujemy nową głowicę.

więcej

Rozwiązania REA JET dla branży farmaceutycznej

Fałszowanie leków powoduje straty finansowe przemysłu farmacetycznego idące w miliardy euro. Dodatkowo zażywając podrobione leki konsument ponosi ogromne ryzyko dla swojego zdrowia. Nowe przepisy prawne i regulacje mają na celu ochronę konsumentów, za pomocą specjalnego znakowania i kodowania, zapewniającego możliwość śledzenia produktu, nadając mu unikalny identyfikator produktu.
Drukarka REA JET HR znakuje kody DataMatrix 2D z unikalnymi informacjami producenta.

więcej